Callas PDFToolBox

Vynikající nástroj pro veškeré práce s tiskovými daty

pdfToolbox umožňuje pokročilé zpracování PDF souborů, od rychlé vizuální kontroly a oprav, až po navrhování workflow pomocí procesních plánů a zpracování mnoha souborů najednou pomocí dávkového zpracování. Jedná se o program, který v nejčastěji dodávané desktop variantě funguje buď jako samostatná aplikace, nebo jako plug-in v Adobe Acrobatu. Díky tomu, že pdfToolbox používá stejný formát preflightu jako Adobe Acrobat, práce v něm pro Vás bude velmi intuitivní. Vytvořené profily je navíc možné importovat do Xerox FreeFlow Core.

Více informací o PdfToolBox

FreeFlow Core

Vynikající nástroj pro veškeré práce s tiskovými daty, které vás při výrobě jakékoliv tiskoviny mohou potkat

Je možné volit mezi třemi variantami, podle toho, kolik práce pro FreeFlow Core (FFC) máte. FFC je vhodný pro všechny typy tiskových provozů, bez ohledu na použité tiskové technologie. Díky podpoře funkce Hotfolder, JDF standartu a databázových souborů CSV je možné ho navázat na mnoho stávajících systémů, které vaše tiskové prostředí již používá. Na trh se dodává ve třech variantách především proto, aby si každý zákazník mohl zvolit nejvhodnější verzi. FreeFlow Core potom může růst spolu s vaší firmou.

Více informací o FreeFlow Core

CMI

Cloudové řešení pokročilé barevné správy vhodné do všech typů tiskových provozů

Naše firma dodává na trh cloudové řešení barevné správy vyvinuté společností CMI (Color Management Inteligence).

Jedná se o řešení barevné správy vhodné do všech typů tiskových provozů. SW je založen na udržování barevnosti každého jednotlivého článku tiskového řetězce.

Více informací o CMI

Flowgate

Systém Flowgate vychází přímo z požadavků českého provozovatele tiskárny

Flowgate je webový obchod - nic menšího. Jste malá firma nebo studio? Nebo jste naopak zavedená tiskárna s komplexní tiskovou produkci? Pomocí Flowgate můžete zasáhnout veřejnost nakupující na internetu. Nejen jednotlivce, ale i firmy, agentury a vaše VIP klienty. Všechny tyto skupiny dokáže Flowgate obsloužit.

Více informací o Flowgate

Adobe

Vytvořte něco skvělého v zcela nových verzích vašich oblíbených aplikací pro stolní počítače.

Nextar Group je autorizovaným prodejcem řešení Adobe (Adobe Certified Reseller) na českém i slovenském trhu. Protože tato firma vyrábí mnoho oblíbených software především pro DTP pracoviště a orientace v nich není pro každého zcela jednoduchá, bude nám potěšením poradit právě vám. Potřebujete, nebo zamýšlíte pořídit např. Adobe Creative Cloud? Nevíte si rady, jakou licenci právě vy potřebujete?

Stačí nás kontaktovat a zbytek zařídíme.

Adobe

Kontaktujte nás

Kontaktní informace

  • Adresa: Nextar Group s.r.o., Olšanská 2898/4a, 130 00 Praha 3
  • IČO: 02010232
  • Telefon: (420) 731 634 000
  • Email: i@nextar.cz

Zanechte nám prosím zprávu

Kolik je 2+2
Kliknutím na tlačítko "Odeslat dotaz" souhlasíte s tím, že Vaše osobní údaje budou uchovány v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů
a budou použity pouze při komunikaci s Vámi.
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací