Školení

Největší ze všech nemravností je, chápe-li se kdo práce, jíž nerozumí (připisováno Napoleonu Bonaparte)

Nextar Group vznikl jako firma, sdružující profesionály v oboru tisku. Naší podstatnou výhodou jsou dlouhodobé zkušenosti přímo z tiskového provozu a řešení problémů s takovým provozem související. Zaměřujeme se na digitální tiskové stroje, jejich obsluhu, odstraňování závad při provozu a především na práci s tiskovým kontrolerem (RIPem). V současné době naši odborníci disponují znalostmi práce na FreeFlow Print Server, EFI Fiery, Creo a Caldera..

Kromě obsluhy tiskových zařízení dále provádíme školení na mnoho softwarového řešení. Jako jedni z mála firem působících v této oblasti jsme schopni vymyslet a dodat řešení sestávající z aplikací více výrobců a díky našim zkušenostem s vývojem softwaru také případně vytvořit různé spojovací články (interface) mezi těmito aplikacemi.

Naše zkušenosti jsou neustále ověřovány a rozšiřovány díky každodenní podpoře našich klientů i klientů našich partnerů.

Rozšiřujete váš tým tiskařů? Nevíte si rady jak pracovat s variabilními tiskovinami? Máte problémy s barevnou správou ve firmě? Hledáte vhodný webový obchod? Nestíháte zpracovávat příchozí data od vašich zákazníků? Máte neustále problémy s korektností přijatých tiskových dat? Tyto a mnoho dalších otázek umíme vyřešit obratem. Stačí, když nás budete kontaktovat.

Kontaktujte nás

Kontaktní informace

  • Adresa: Nextar Group s.r.o., Olšanská 2898/4a, 130 00 Praha 3
  • IČO: 02010232
  • Telefon: (420) 731 634 000
  • Email: i@nextar.cz

Zanechte nám prosím zprávu

Kolik je 2+2
Kliknutím na tlačítko "Odeslat dotaz" souhlasíte s tím, že Vaše osobní údaje budou uchovány v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů
a budou použity pouze při komunikaci s Vámi.
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací