Flowgate

Flowgate je webový obchod nic menšího

Jste malá firma nebo studio? Nebo jste naopak zavedená tiskárna s komplexní tiskovou produkci?  Pomocí Flowgate můžete zasáhnout veřejnost nakupující na internetu. Nejen jednotlivce, ale i firmy, agentury a vaše VIP klienty. Všechny tyto skupiny dokáže Flowgate obsloužit.

 

Hlavní přínosy řešení Flowgate

 • Jednoduchost použití
 • Rychlost nasazení
 • Podpora platebních karet
 • Vlastní kreditní systém
 • Návaznost na logistiku
 • Vlastní systém účetních dokladů
 • Podpora mobilních zařízení (telefony, tablety)
 • Vlastní výroba šablon s velmi pokročilou správou
 • Vlastní bonusové kódy a odkazy
 • Vytvořeno v HTML5
 • Vlastní účet pro každého uživatele včetně historií objednávek a všech dokladů k nim
 • a mnoho dalšího

 

Jedná se o webový obchod na bázi cloudové správy. (www.flowgate.eu )Tento obchod byl vyvinut ryze českými společnostmi a neustále se vyvíjí. Jeho historie sahá několik let zpět a prošel minimálně dvěma zatěžkávacími obdobími, kdy byl schopen zpracovat v sezóně několik desítek tisíc zakázek bez nejmenších problémů.

Systém Flowgate vychází přímo z požadavků českého provozovatele tiskárny, který si původně tento systém nechal vyrobit na zakázku a postupem času se vyvinul až do dnešní podoby, volně nabízené na trhu. Všechny funkcionality jsou diskutovány s jeho uživateli a také na základě jejich připomínek se systém neustále vyvíjí. Dovolte mi zmínit pouze několik funkcionalit, které činí z Flowgate vyjimečný produkt s mnohostranným využitím:

 

Podpora mobilních zařízení

Flowgate je vytvořen v nejnovějším standartu HTML5 a tak dokáže bez problémů zobrazovat všechny nabízené produkty i na mobilních zařízeních. Bez problémů můžete zakázku začít vytvářet na mobilním zařízení (např. nahrát fotografie) a zakázku dodělat na desktopovém počítači (bez ohledu na platformu operačního systému).

Nabídka nepersonalizovaných produktů

Pomocí obchodu Flowgate je možno nabízet již předem připravené produkty (kalendáře, tužky, hrnečky apod.). Lze však využívat i specialit jako je dotisk jedné přímé barvy do dokumentu. 

Nabídka personalizovaných produktů (šablony)

Tvorba šablon probíhá plně ve Vaší režii. Množství prakticky není omezeno a všechny nabízené produkty lze zákaznicky filtrovat, měnit jejich pořadí i složitost.

B2C & B2B

Flowgate je připraven (a je tak i v praxi používán) pro nasazení v široké veřejnosti i pro mezifiremní spolupráci. Umožňuje to změna nabídky po přihlášení k účtu, včetně cenové politiky a nastavení dokumentů v rámci firemní politiky.

Podpora platebních karet

Jako každý správný webový obchod i Flowgate podporuje bezhotovostní platební styk. K výběru jsou dva obecně známé systémy PaySec a GoPay. Oba jsou plně integrovány do systému pomocí API rozhranní.

Integrovaný kreditní systém

Výborná funkcionalita, výborný nástroj pro marketing. Pomocí kreditních účtů je možné se zákazníky pracovat, motivovat je k dalším nákupům a hlavně – snížit nevymahatelné pohledávky na minimum. Lze využít výhodně pro obě skupiny zákazníků, B2B i B2C

Systém bonusových kódů a bonusových odkazů

Flowgate plně operuje s moderními marketingovými nástroji v podobě bonusových (tedy ne nutně slevových) kupónů. Pomocí nich je možné využívat přímé oslovení zákazníků, stejně jako internetový marketing. Flowgate Vám tedy vhodným použitím může ušetřit výdaje vynaložené na internetovou reklamu.

Sběr tiskových dat od zákazníků

Flowgate disponuje hned dvěma moduly pro objednávání tiskovin a dodání tiskových dat zákazníkem. Modul Digitální tisk je určen především k archové produkci, zatímco Velkoformátový tisk (za příplatek) se věnuje, jak již název napovídá, tisku z role. Oba moduly jsou vybaveny sofistikovaným algoritmem pro výpočet nejvhodnějšího umístění zakázky na tiskový arch včetně výpočtu dokončovacích prací. Flowgate jde až tak daleko, že v něm dokážete definovat i potřebné vícepráce pro každý technologický krok a proto kalkulovaná cena skutečně odpovídá nákladům na výrobu zakázky!

Hotové produkty a cenová politika

Flowgate je dodáván jako hotový produkt. V případě, že po implementaci nebudete mít čas s nastavováním, i přesto bude Flowgate fungovat a bude obsahovat již dodané nabídky, produkty a ceny. Cenová politika je ve výchozím stavu nastavena o cca 30% výše, než je obvyklé, takže i v případě, že nastavení vůbec nezměníte, není reálné, abyste prodělali.

Omezeni jste pouze svou fantazií a možnostmi produkce (i když minimálně).

Přídavnými moduly jsou Digitální a Velkoformátový tisk a Poptávky. Jedná se o nástroje určené ke kalkulacím tiskové produkce a všeobecným nabídkám, které však sledují politiku přihlášeného uživatele - cenové úrovně a nabídku.

Do těchto modulů tedy mohou mít přístup i vaši obchodní zástupci a lze tak používat Flowgate i pro vnitřní účely vaší firmy.

Jednoduchá organizace výroby, spolu s přehledným popisem jednotlivých zakázek včetně automatického vytváření účetních dokladů a notifikačních emailů pro zákazníky.

Flowgate navíc při objednání přichází již naplněn produkty, cenami a tiskovými materiály, takže vám vůbec nic nebrání v jeho okamžitém použití a pozdějším detailním nastavení přesně podle vašeho přání. Avšak od prvního okamžiku vám již může přinášet zisk.

Líbí se vám popisované řešení? Neváhejte nás kontaktovat, pro možnost prezentace obsluhy a správy systému.

 

Požadavky na HW: žádné, jedná se o cloudové řešení
Požadavky na SW: Prohlížeč IE 8 a vyšší, Firefox, Safari, Chrome
Demo stránky systému

Kontaktujte nás

Kontaktní informace

 • Adresa: Nextar Group s.r.o., Olšanská 2898/4a, 130 00 Praha 3
 • IČO: 02010232
 • Telefon: (420) 731 634 000
 • Email: i@nextar.cz

Zanechte nám prosím zprávu

Kolik je 2+2
Kliknutím na tlačítko "Odeslat dotaz" souhlasíte s tím, že Vaše osobní údaje budou uchovány v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů
a budou použity pouze při komunikaci s Vámi.
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací