Mobilní aplikace

Malé, velmi rychlé a užitečné programy ve vašem chytrém telefonu se nazývají Mobilní aplikace.

Je jedno, jaký typ chytrého telefonu používáte, ale právě jejich prostřednictvím můžete hrát hry, sledovat novinky v tisku, číst knihy, nebo spravovat svůj účet v bance.

Nextar Group se zaměřuje na vývoj, provozování a rozšiřování mobilních aplikací pro operační systémy Android (Google, HTC, Samsung a mnoho dalších) a iOS (Apple). Je nám jedno, zda se jedná o telefony, nebo tablety či zařízení pro virtuální realitu (s uvedeným OS). Mobilní aplikace je něco, co vaši zákazníci nosí stále sebou v kapse a vy tak máte příležitost jim být stále nablízku. Rozumně uvažující firma, zaměřující se na komunikaci se zákazníkem nemůže tuto obrovskou výhodu ignorovat a proto mnoho velkých zahraniční výrobců již podobný způsob komunikace využívá. Samozřejmě je vždy něco za něco – aplikace, kterou chcete vašim zákazníkům nabídnout jim musí dávat více, než jen reklamu a stejný obsah jako vaše webové stránky. Když tuto podmínku ignorujete (neúmyslně, či záměrně) jsou investice do mobilní aplikace většinou zbytečnou finanční ztrátou.

Nextar Group se jako jeden z mála dodavatelů na trhu zaměřuje na mobilní aplikace využívající fenomén rozšířené reality (augmented reality) . V případě, že se výhodám rozšířené reality nechcete věnovat, jsme samozřejmě schopni dodat i „běžnou“ aplikaci podle Vašeho záměru. Dodávku realizujeme od výroby a návrhu grafické podoby (GUI), logiky podle jaké má aplikace fungovat, programování, testování až po dodání a udržování aplikace v chodu – což není vždy obvyklé. Naším heslem je „pomáhat vašemu růstu“ a proto je naším přáním vždy přicházet s novými nápady na rozšíření a vyšší uplatnění právě té vaší mobilní aplikace.

Velmi důležitou součástí našich aplikací je vytváření statistik o provozu. Po zveřejnění kampaně (v případě marketingu), nebo nového produktu (v případě obchodu) tak lze velmi rychle, mnohdy online sledovat rozšíření a informovanost uživatelů a máte tak přesnou představu o možném potenciálu vašeho sdělení.
 


 Nextar Gallery

Tato aplikace byla vytvořena se zaměřením na rozšířenou realitu a jako zkušební prostředí pro naše zákazníky a partnery, kteří si chtějí nejprve účinek a rozšířené reality vyzkoušet. Pokud vás naše nabídka zaujala a chtěli byste si také vyzkoušet, jak rozšířená realita může obohatit marketing vaší firmy, neváhejte nás prosím kontaktovat. Bude nám potěšením na vaši myšlence pracovat.

Protože k jednotlivým projektům potřebujete také tiskovou část, zde je možné stáhnout a vytisknout potřebná data:

 

 


 

 Realin

Tato aplikace je vytvořena pro firmu Centrum Tisku jako doplněk jejich produkce. 
Pro obrazové podklady k jednotlivým projektům kontaktujte prosím přímo Centrum Tisku.

 

 


 

 A-LIVE

Tato aplikace je použita pro vytvoření interaktivního obsahu přebalů některých knížek vydaných vydavatelstvím Euromedia. Možná některou z knih máte a ani netušíte, že tam „něco takového je“? Stačí si aplikaci stáhnout a vyzkoušet.

 

 

I vaše aplikace může být další v seznamu. Stačí nás kontaktovat a domluvit si schůzku, proč tedy ještě váháte?

Kontaktujte nás

Kontaktní informace

  • Adresa: Nextar Group s.r.o., Olšanská 2898/4a, 130 00 Praha 3
  • IČO: 02010232
  • Telefon: (420) 731 634 000
  • Email: i@nextar.cz

Zanechte nám prosím zprávu

Kolik je 2+2
Kliknutím na tlačítko "Odeslat dotaz" souhlasíte s tím, že Vaše osobní údaje budou uchovány v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů
a budou použity pouze při komunikaci s Vámi.
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací