Callas PdfToolBox

Perfektní nástroj za férovou cenu pro preflight a opravy tiskových dat, který nabízí značné možnosti automatizace 

Callas pdfToolbox je vhodný pro všechny typy tiskových provozů, protože bez kontroly a úprav tiskových dat se dnes již žádná tiskárna neobejde. Nejčastěji používaná je desktop varianta, kterou je možné používat jako plug-in v Adobe Acrobatu nebo jako samostatnou aplikaci. Kromě toho je možné zakoupit i server variantu, která přichází s ještě většími možnostmi automatizace díky podpoře funkce hotfolder a pokročilým možnostem integrace.

PdfToolbox používá stejný formát preflightu jako Adobe Acrobat, pro uživatele Adobe Acrobatu je tedy práce v tomto programu velmi intuitivní. V oblasti předtiskové přípravy umí však vyřešit daleko více problémů než samotný Adobe Acrobat. Prakticky jakékoliv problémy, například tisková data bez spadávky, s nevhodnými tiskovými značkami, nevloženými fonty, nesloučenou průhledností jsou otázkou několika kliknutí.

 

Hlavní přínosy řešení pdfToolbox

  • perfektní kontrola nad dodanými tiskovými daty
  • vyřazování tiskových dat
  • automatizace kontroly a opravy tiskových dat
  • dávkové zpracování
  • intuitivní ovládání programu pro uživatele Adobe Acrobatu
  • možnost importu vytvořených checků, fixupů a profilů do Xerox FreeFlow Core

 

Visualizer

Mezi hlavní nástroje patří visualizer, kde je možné manuálně zkontrolovat přímé barvy, součet tónových hodnot, jednotlivé separace, rozlišení obrázků, ochrannou zónu a další. Nachází se zde třeba také inspektor objektů. Perfektní nástroj pro rychlou vizualizaci problémových zón v tiskových datech.

Checky, fixupy, profily a procesní plány

Vedle visualizeru nabízí pdfToolbox také obrovský výběr editovatelných checků a fixupů, které dokáží najít jakýkoliv problém ve Vašich datech a následně ho opravit. Jednotlivé checky a fixupy lze libovolně kombinovat do profilů. Z dostupných checků, fixupů, profilů a akcí je možné vytvářet různě složitá automatizovaná workflow pomocí procesních plánů. Všechna tato řešení mohou být importována do Xerox FreeFlow Core.

Switchboard

Kromě toho zde lze najít Switchboard, kde jsou dostupné základní funkce jako vyřazování na arch, správa barev, práce s textem a jiné důležité předtiskové operace pro zpracování tiskového PDF souboru. Ve Switchboardu se nachází také Workspace, do kterého je možné přesunout jakékoliv vlastní vytvořené řešení. Pro zpracování více souborů najednou je možné využívat dávkové zpracování, které Vám dokáže ušetřit mnoho času.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací